English track

    Table of contents
    No headers

    Version as of 00:59, 18 Nov 2019

    to this version.

    Return to Version archive.

    View current version

    Dates of final examinations in BA English track:

     

    9:00 Wednesday, 12 June 2013

    9:00 Wednesday, 19 June 2013

    9:00 Wednesday, 26 June 2013

     

    Záróvizsga beosztás
    anglisztika alapszak, angol szakirány – BA képzés

    Időpont:                 2013. június 12., 900óra

    Helyszín:                Rákóczi út 5., 327.

    Bizottság elnöke:Nádasdy Ádám (nyelvészet)

    Bizottság tagjai:   1. Eitler Tamás (alkalmazott nyelvészet)

                              2. Uwe Pohl (kultúra-országismeret)

    Külső tag:              

    Sorszám

    Név

    Neptun-kód

    Főtárgy-Melléktárgy

    Bíráló tanár neve

    1.       

    Pongor Magdolna

    PVIS13

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Szabó Éva

    2.       

    Szabó Gerda

    M9A86Y

    kult.orsz.-alk.nyelv

    Dávid Gergely

    3.       

    Erős Eszter Mária

    W3768X

    kult.orsz.-alk.nyelv

    Phil Saltmarsh

    4.       

    Koczó Dávid

    TKZZGM

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Kontra Edit

    5.       

    Németh Gyöngyi

    Q7ERRM

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Matthew Suff

    6.       

    Fehér Diána Mirtill

    RNF9Z3

    alk.nyelv.-kult.orsz

    Takacs Julius (korábban bírált)

    7.       

    Pándi Julianna Sarolta

    EDS0WK

    nyelv.-alk..nyelv.

    Törkenczy Miklós

    8.       

    Pahocsa Nikolett

    PNS755

    kult.orsz.-alk.nyelv

    Uwe Pohl

    9.       

    Szabó Petra Florina

    ETHCPI

    nyelv.-alk..nyelv.

    Nádasdy Ádám

    10.   

    Hoffmann Bettina Tamara

    JFDOH2

    nyelv.-alk..nyelv.

    Nádasdy Ádám

    11.   

     

     

     

     

    12.   

     

     

     

     

     

    Záróvizsga beosztás
    anglisztika alapszak, angol szakirány – BA képzés

    Időpont:                 2013. június 12.,  900óra

    Helyszín:                Rákóczi út 5., 423a.

    Bizottság elnöke:Friedrich Judit (irodalom)

    Bizottság tagjai:   1. Frank Prescott (alkalmazott nyelvészet)

                              2. Kimmel Magdolna (kultúra-országismeret)

    Külső tag:              

    Sorszám

    Név

    Neptun-kód

    Főtárgy Melléktrágy

    Bíráló tanár neve

    1.       

    Vörös Kata

    XUJEHB

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Holló Dorottya

    2.       

    Tarány Lilla

    A7ZVBK

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Holló Dorottya

    3.       

    Szabó Gyöngyvér

    S9R7LI

    kult.orsz.-irodalom

    Holló Dorottya

    4.       

    Prommer Zsuzsanna

    D3X49H

    kult.orsz.-alk.nyelv

    Szabó Helga

    5.       

    Simon Bianka

    D057ZR

    kult.orsz.-irodalom

    Szabó Helga

    6.       

    Lelkes Réka

    FYJAM8

    kult.orsz.-irodalom

    Czigányik Zsolt

    7.       

    Rusz Tímea Julianna

    OV8QJZ

    kult.orsz.-irodalom

    Czigányik Zsolt

    8.       

    Lillin Mátyás

    EKV5IP

    alk.nyelv-kult.orsz.

    Frank Prescott

    9.       

    Bujdosó András

    CAY7IX

    kult.orsz.-irodalom

    Frank Prescott

    10.  

    Takács Edit

    F6BAH9

    MA-irodalom

    Friedrich Judit

    11.   

     

     

     

     

    12.   

     

     

     

     

     

    Záróvizsga beosztás
    anglisztika alapszak, angol szakirány – BA képzés

    Időpont:                 2013. június 12.,  900óra

    Helyszín:                Rákóczi út 5., 326.

    Bizottság elnöke:Ferencz Győző (irodalom)

    Bizottság tagjai:   1. Edwards Melinda (alkalmazott nyelvészet)

                              2. Rachel Appleby (kultúra-országismeret)

    Külső tag:              

    Sorszám

    Név

    Neptun-kód

    Főtárgy-Melléktárgy

    Bíráló tanár neve

    1.       

    Horváth Ágnes

    Q9O2HM

    am.irod.-kult.orsz.

    Friedrich Judit-Benczik Vera vizsgáztat

    2.       

    Balázs Kitti

    O6M5GQ

    irodalom-alk.nyelv.

    Csikós Dóra

    3.       

    Lakatos Ráhel Fanni

    F5KIRI

    irodalom-kult.orsz.

    Komáromy Zsolt

    4.       

    Kiss Angéla

    JEC6FX

    irodalom-kult.orsz.

    Farkas Ákos

    5.       

    Tóth Andrea

    O1XPB4

    alk.nyelv.-kult.orsz

    Edwards Melinda

    6.       

    Zsiga Nóra Anna

    H203DZ

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Rachel Appleby

    7.       

    Bíró Nikolett

    GKUEVL

    kult.orsz.-alk.nyelv

    Rachel Appleby

    8.       

    Balázs Tamás

    A4ZNDZ

    irodalom-alk.nyelv.

    Ferencz Győző

    9.       

    Zoboki Noémi

    Z3ZUQM

    irodalom-alk.nyelv.

    Ferencz Győző

    10.   

    Zsakovszky Zsuzsanna Ilona

    D76FV7

    irodalom-alk.nyelv.

    Ferencz Győző (korábban bírált)

    11.   

     

     

     

     

    12.   

     

     

     

     

     

    Záróvizsga beosztás
    anglisztika alapszak, angol szakirány – BA képzés

    Időpont:                 2013. június 12.,  900óra

    Helyszín:                Rákóczi út 5., 422.

    Bizottság elnöke:Kenyeres János (irodalom)

    Bizottság tagjai:   1. Tartsayné Németh Nóra (alkalmazott nyelvészet)

                              2. Lázár Ildikó (kultúra-országismeret)

    Külső tag:              

    Sorszám

    Név

    Neptun-kód

    Főtárgy Melléktrágy

    Bíráló tanár neve

    1.       

    Rácz Tamás Lajos

    FRBBBI

    kult.orsz.-irodalom

    Asbóth László (korábban leadott)

    2.       

    Kovács Ágota

    GUUZI8

    irodalom-alk.nyelv.

    Pikli Natália

    3.       

    Szigethy Krisztina

    PG5KPY

    irodalom-alk.nyelv.

    Pikli Natália

    4.       

    Bacsi Dorottya Zsófia

    BHXCRI

    irodalom-kult.orsz.

    Pikli Natália

    5.       

    Orbán Fanni Katalin

    OEHT0U

    irodalom-kult.orsz

    Timár Andrea (korábban bírált)

    6.       

    Benkő Judit

    O0MBCP

    irodalom-alk.nyelv

    Timár Andrea

    7.       

    Bartalová Dóra

    E13EIH

    irodalom-alk.nyelv

    Kenyeres János

    8.       

    Nagy Máté

    ERF2NG

    irodalom-kult.orsz

    Kenyeres János

    9.       

    Karap Zsuzsanna

    F4YLCB

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Németh Nóra

    10.   

    Kovács Anna

    QJQOIG

    kult.orsz.alk.nyelv.

    Lázár Ildikó

    11.   

     

     

     

     

    12.   

     

     

     

     

     
    _________________________________________________________________________________________________________