Was this page helpful?

BA anglisztika (angol szakirány); 2010. tavasz

    Table of contents
    1. 1. Fontos tudnivaló

     

    Fontos tudnivaló

    A záróvizsgák minden vizsgázó számára (a beosztásban feltüntetett sorszámtól függetlenül) 9 órakor kezdődnek.

     

     

     

    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 16, 9:00
    Helyszín:        R5 IV./423a
    Bizottság elnöke: Károly Krisztina (kultúra országismeret)
    Bizottság tagjai:        1. Tímár Andrea (irodalom)
                                       2. Brózik –Piniel Katalin (alkalmazott nyelvészet)
                                       3. Lojkó Miklós (történelem)
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    HAMPACB.ELTE
    Hasprai Melinda
    ang.irod
    alk.nyelv
    Lojkó Miklós
     
    2.
    MEAOACB.ELTE
    Mészáros Anett
    ang.töri
    alk.nyelv
    Lojkó Miklós
     
    3
    PUBPABB.ELTE
    Puskás Bettina
    ang.irod
    kult.orsz
    Lojkó Miklós
     
    4.
    VAKOABB.ELTE
    Vámossy Krisztina Zita
    ang.irod
    alk.nyelv
    Lojkó Miklós
     
    5.
    TATPAAB.ELTE
    Tarcsay Tibor
    ang.irod
    ang.töri
    Timár Andrea
     
    6.
    KOGPADB.ELTE
    Kovács Gergely
    ang.irod
    alk.nyelv
    Timár Andrea
     
    7.
    NANPABB.ELTE
    Nagy Norbert Zoltán
    ang.irod
    alk.nyelv
    Péter Ágnes
     
    8.
    SEAPAAB.ELTE
    Séra Anita
    ang.irod
    alk.nyelv
    Péter Ágnes
     
    9.
    BEBPAAB.ELTE
    Belházi Boglárka
    ang.irod
    alk.nyelv
    Péteri Éva
     
    10.
    HOKPABB.ELTE
    Horváth Katalin Júlia
    ang.irod
    kult.orsz.
    Péteri Éva
     
    11.
    SZPMAFB.ELTE
    Szabados Péter
    ang.irod
    alk.nyelv
    Péteri Éva
     
    12.
    CSKOABB.ELTE
    Csizmadi Katinka
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Mark Loftus
     
    13.
    BOAPAEB.ELTE
    Bodzsár Adrienn Tünde
    ang.irod
    kult.orsz.
    Kállay Géza
     
    14.
    RUAOAAB.ELTE
    Rubik Ágnes
    ang.irod
    kult.orsz
    Kállay Géza
     
     
     
     
    2010. május 22. 

     

    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 16, 9:00
    Helyszín:        R5 IV./ 448
    Bizottság elnöke: Szigetvári Péter (nyelvészet)
    Bizottság tagjai:        1. Gall Cecília (kultúra országismeret)
                                       2. Illés Éva (alkalmazott nyelvészet)
                                       3. Zerkowitz Judit
                                      
     
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    SCOAAB.ELTE
    Schremm Andrea
    alk. nyelv
    nyelv.
    Frank Prescott
    Korábban bírált (5)
    2.
    FEMOACB.ELTE
    Fejes Mária
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Hamish Buchan
     
    3
    TAJMAIB.ELTE
    Takács Judit
    alk.nyelv
    nyelv.
    Hamish Buchan
     
    4.
    BUBOABB.ELTE
    Bucsy Blanka
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Mark Andrews
     
    5.
    JOMOAAB.ELTE
    Jónásová Mária
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Mark Andrews
    Korábban bírált (5)
    6.
    NENOAAB.ELTE
    Netoleczky Nóra
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Mark Andrews
     
    7.
    PATMBAB.ELTE
    Pásztor Tímea
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Mark Andrews
     
    8.
    BEAPADB.ELTE
    Benkő Ágnes
    nyelv
    alk.nyelv
    Szigetvári Péter
     
    9.
    KAIPAAB.ELTE
    Kalmár István
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Illés Éva
     
    10.
    BUAOABB.ELTE
    Buzás Andrea Réka
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Lázár Ildikó
     
    11.
    MOKPAAB.ELTE
    Molnár Kitti
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Dóczi Brigi
     
    12.
    POOPAAB.ELTE
    Pock Orsolya
    nyelv
    alk.nyelv
    Mark Newson
     
    13.
    PAEOADB.ELTE
    Pataky Éva
    nyelv
    kult.orsz
    Nádasdy Ádám
     
    14.
    SESOAAB.ELTE
    Seszták Sándor
    nyelv
    alk.nyelv
    Farkas Judit
    Korábban bírált (4)
    15.
    SZTPACB.ELTE
    Szalontai Tamás
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Illés Éva
     
     
     
     
    2010. május 22. 
     
     

     

    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 16, 9:00
    Helyszín:        R5 IV./443
    Bizottság elnöke: Uwe Pohl (kultúra országismeret)
    Bizottság tagjai:        1. Pikli Natália (irodalom)
                                       2. Csizér Kata(alkalmazott nyelvészet)
                                       3.
     
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    BAZOAHB.ELTE
    Barabás Zsófia
    ang.irod
    alk.nyelv
     Halácsy Katalin
     
    2.
    KICPAAB.ELTE
    Kisfaludi Csilla
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Uwe Pohl
     
    3.
    FAZOAAB.ELTE
    Farkas Zsófia
    alk.nyelv
    ang.irod.
    Csizér Kata
     
    4
    RAAOAAB.ELTE
    Ráduly Adrienn
    alk.nyelv
    ang.irod.
    Frank Prescott
     
    5.
    VAEOAGB.ELTE
    Várszegi Eszter
    alk.nyelv
    ang.irod.
    Frank Prescott
     
    6.
    HOMPAAB.ELTE
    Horváth Mariann
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Frank Prescott
     
    7.
    GAAOACB.ELTE
    Gáspár Anna
    ang.irod
    alk.nyelv
    Pikli Natália
     
    8.
    HOPOABB.ELTE
    Horilla Péter Szabolcs
    ang.irod
    alk.nyelv
    Pkli Natália
    Korábban bírált (4)
    9.
    KIAPAEB.ELTE
    Kiss Ádám
    ang.irod
    alk.nyelv
    Pikli Natália
     
    10.
    PATOAAB.ELTE
    Papp Tímea
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Asbóth László
     
    11.
    KOMOAAB.ELTE
    Koch Márta
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Magyarics Péter
     
    12.
    JUDPAAB.ELTE
    Juhász Dávid László
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Szabó Éva
     
    13.
    DODPABB.ELTE
    Dobcsányi Dalma
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Szabó Éva
     
    14.
    NYIRMADB.ELTE
    Gulyásné Nyenyestán Rita
    alk.nyelv
    ang.irod.
    Révész Judit
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    2010. május 22. 
     

     

     

    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 16, 9:00
    Helyszín:        R5 III./327
    Bizottság elnöke: Holló Dorottya (kultúra országismeret)
    Bizottság tagjai:        1. Czigányik Zsolt (irodalom)
                                       2. Tankó Gyula (alkalmazott nyelvészet)
                                       3.
     
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    ADMOAAB.ELTE
    Adácsi Melinda
    alk.nyelv
    ang.irod.
    Tamási Gergely
     
    2.
    LIJOAAB.ELTE
    Lizanecz Judit
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Király Zsolt
     
    3
    KOEPADB.ELTE
    Kolozsvári Emese
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Dávid Gergely
     
    4.
    FEJOABB.ELTE
    Fekete Judit Zsuzsanna
    alk.nyelv
    ang.irod.
    Menyhárt Adri
    Korábban bírált (4)
    5.
    KAVKAAO.ELTE
    Karacs Veronika Klára
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Holló Dorottya
    Korábban bírált (5)
    6.
    SZAOAMB.ELTE
    Szabó Alexandra Magdolna
    alk.nyelv
    ang.irod.
    Holló Dorottya
     
    7.
    HOEADB.ELTE
    Gyimesiné Horinger Edina
    ang.irod
    alk.nyelv
    Czigányik Zsolt
     
    8.
    MODOAAB.ELTE
    Modori Dorottya Réka
    ang.irod
    alk.nyelv
    Czigányik Zsolt
     
    9.
    ZERPAAB.ELTE
    Zelei Róbert
    ang.irod
    alk.nyelv
    Czigányik Zsolt
     
    10.
    GANPAAB.ELTE
    Gáncs Nikolett
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Medgyes Péter
     
    11.
    MODPACB.ELTE
    Mokos Dorottya Cecília
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Medgyes Péter
     
    12.
    SZGOAFB.ELTE
    Szoóh Gabriella
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Major Éva
     
    13.
    UGMPAAB.ELTE
    Ugrósdy Marianna
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Major Éva
     
    14.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    2010. május 22. 
    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 16, 9:00
    Helyszín:        R5 IV./422
    Bizottság elnöke: Friedrich Judit (irodalom)
    Bizottság tagjai:        1. Kimmel Magdolna (kultúra országismeret)
                                       2. Eitler Tamás (alkalmazott nyelvészet)
                                        3. Velich Andrea (történelem)
     
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    KONOABB.ELTE
    Kollerits Nóra Veronika
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Enyedi Ágnes
     
    2.
    FAGPABB.ELTE
    Fazekas Gyöngyi Laura
    kult.orsz.
    ang.töri
    Enyedi Ágnes
     
    3.
    SZDOAAB.ELTE
    Szíjártó Dóra
    ang.irod
    ang.töri
    Szalay Krisztina
     
    4.
    CSEOAAB.ELTE
    Csörgő Erika
    ang.irod
    kult.orsz.
    Szalay Krisztina
     
    5.
    KOEMDNB.ELTE
    Kozma Eszter
    ang.irod
    alk.nyelv
    Ferencz Győző
     
    6.
    SZNMBDB.ELTE
    Szántó Nóra
    ang.irod
    kult.orsz
    Friedrich Judit
     
    7.
    KOZOAHB.ELTE
    Komáromy Zsófia Júlia
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Eitler Tamás
    Korábban bírált (5)
    8.
    BOAOACB.ELTE
    Boros Anett
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Kimmel Magdolna
     
    9.
    UTPOAAB.ELTE
    Utasi Péter
    ang.irod
    alk.nyelv
    Ferencz Győző
    Korábban bírált (4)
    10.
    DEDOAAB.ELTE
    Dézsi Dorottya
    ang.irod
    kult.orsz
    Ruttkay Veronika
    Korábban bírált (5)
    11.
    FREOAAB.ELTE
    Frenkel Edwina
    ang.irod
    alk.nyelv
    Farkas Ákos
     
    12.
    SITPAAB.ELTE
    Simon-Balla Teodóra
    ang.irod
    alk.nyelv
    Farkas Ákos
     
    13.
    HOPPAAB.ELTE
    Horváth Pál
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Tiboldi Tímea
     
    14.
    AGAPAAB.ELTE
    Ágoston Anna
    ang.irod
    alk.nyelv
    Kenyeres János
     
     
     
     
    2010. május 22. 
     

     

     

     

    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 23, 9:00
    Helyszín:        R5 IV./423a
    Bizottság elnöke: Kállay Géza (irodalom)
    Bizottság tagjai:        1. Rachel Appleby (kultúra országismeret)
                                       2. Csizér Kata (alkalmazott nyelvészet)
                                       3. Zentai Katalin
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    IMVPAAB.ELTE
    Imre Viktória Anna
    ang.irod
    alk.nyelv
    Csikós Dóra
     
    2.
    MONPABB.ELTE
    Monzi Norina
    ang.irod
    alk.nyelv
    Csikós Dóra
     
    3.
    CSZPABB.ELTE
    Csapláros Zsófia
    ang.irod
    alk.nyelv
    Kenyeres János
     
    4.
    NANPAAB.ELTE
    Nagy Nóra
    ang.irod
    alk.nyelv
    Kenyeres János
     
    5.
    NAGPAAB.ELTE
    Nagy Gabriella Hajnalka
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Révész Judit
     
    6.
    CSAOAHB.ELTE
    Csutár Andrea Mária
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Csizér Kata
     
    7.
    ZAKPACB.ELTE
    Zanaty Katalin Zita
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Csizér Kata
     
    8.
    JADPAAB.ELTE
    Jászay Dorottya
    ang.irod
    alk.nyelv
    Kállay Géza
     
    9.
    SEGPAAB.ELTE
    Sebestény Gábor Sándor
    ang.irod
    alk.nyelv
    Kállay Géza
     
    10.
    HOAPAHB.ELTE
    Horváth Anita
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Menyhárt Adrienn
     
    11.
    MUNOAAB.ELTE
    Multasz Noémi
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Menyhárt Adrienn
     
    12.
    ALNOAAB.ELTE
    Almássy Noémi
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Szesztay Margit
     
    13.
    MOHPAAB.ELTE
    Molnár Hajnalka
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Szesztay Margit
     
    14.
    STAPAAB.ELTE
    Stumpf Anna
    kult.orsz.
    ang.irod.
    Rachel Appleby
     
     
     
     
    2010. május 22. 

     

     

    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 23, 9:00
    Helyszín:        R5 IV./ 422
    Bizottság elnöke: Takács Ferenc (irodalom)
    Bizottság tagjai:        1. Lázár Ildikó (kultúra országismeret)
                                       2. Tankó Gyula (alkalmazott nyelvészet)
                                       3. Lojkó Miklós (történelem)
                                       4. Gergely Ágnes
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    KUMOAAB.ELTE
    Kungli Márton
    ang.irod
    ang.töri
    Kenyeres János
     
    2.
    PEROAAB.ELTE
    Pétercsák Réka
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Tamási Gergely
     
    3.
    WEVOAAB.ELTE
    Wernicke Vivien Anikó
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Tamási Gergely
     
    4.
    HOAOABB.ELTE
    Horváth Ágnes
    angol.irod
    ang.töri
    Csikós Dóra
     
    5.
    VOAPAAB.ELTE
    Völgyes Andrea Ildikó
    ang.irod
    ang.töri
    Takács Ferenc
     
    6.
    GAAPADB.ELTE
    Gazsi Anita
    ang.irod
    alk.nyelv
    Takács Ferenc
     
    7.
    VADPAAB.ELTE
    Varga Dóra
    ang.irod
    alk.nyelv
    Takács Ferenc
     
    8.
    DUBPAAB.ELTE
    Duna Boglárka
    ang.töri
    kult.orsz.
    Velich Andrea
    25-én megy
    8.
    KAKPAAB.ELTE
    Kanics Krisztina
    ang.töri
    alk.nyelv
    Velich Andrea
     
    9.
    LUDOAAB.ELTE
    Lukács Dóra
    ang.töri
    alk.nyelv
    Velich Andrea
     
    10.
    SZDOAKB.ELTE
    Szaniszló Dávid
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Lázár Ildikó
     
    11.
    FAGOABB.ELTE
    Farkas Gergely Attila
    kult.orsz.
    ang.töri
    Szabó Helga
     
    13.
    KASPACB.ELTE
    Katona-Kovács Szimonetta
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Szabó Helga
    lemondta
    14.
    GEIPAAB.ELTE
    Gerecs Ildikó
    ang.töri
    kult.orsz
    Magyarics Tamás
    Lemondta
     
     
     
     

    2010. május 22.


     
     
    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 23, 9:00
    Helyszín:        R5 IV/443
    Bizottság elnöke: Holló Dorottya (kultúra országismeret)
    Bizottság tagjai:        1. Komáromi Zsolt (irodalom)
                                       2. Illés Éva (alkalmazott nyelvészet)
                                       3. Kádár Judit
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    KOAOAAB.ELTE
    Könyves-Tóth Anna Anikó
    alk. nyelv
    kult.orsz.
    Tiboldi Tímea
     
    2.
    FAGPAAB.ELTE
    Farkas Gabriella
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Dóczi Brigi
     
    3.
    LENOACB.ELTE
    Lenner Noémi
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Dávid Gergely
     
    4.
    MEBPAAB.ELTE
    Mészáros Barbara
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Ryan Christopher
     
    5.
    LIAPABB.ELTE
    Ligetvári András
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Asbóth László
     
    6.
    FEAPAEB.ELTE
    Fehér Adrienn
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Illés Éva
     
    7.
    SZTPACB.ELTE
    Szalontai Tamás
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Illés Éva
     
    8.
    DAAOACB.ELTE
    Dallos Annamária Laura
    ang.irod
    alk.nyelv
    Komáromy Zsolt
     
    9.
    DAVPABB.ELTE
    Dan Violeta Ibolya
    ang.irod
    alk.nyelv
    Komáromy Zsolt
     
    10.
    KOEPAEB.ELTE
    Kőszeghy Eszter
    ang.irod
    alk.nyelv
    Komáromy Zsolt
     
    11.
    PAKMBUB.ELTE
    Papp Katalin Paula
    ang.irod
    kult.orsz
    Gellért Marcell
     
    12.
    SZLPACB.ELTE
    Szabó Lívia
    ang.irod
    alk.nyelv
    Gellért Marcell
     
    13.
    BILOAAB.ELTE
    Biró Lídia
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Halápi Magdolna
     
    14.
    SADPAAB.ELTE
    Salamon Dóra
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Halápi Magdolna
     
     
     
     
    2010. május 13. 
     

     

     

    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 23, 9:00
    Helyszín:        R5 IV/448
    Bizottság elnöke: Nádasdy Ádám (nyelvészet)
    Bizottság tagjai:        1.  Eitler Tamás (alkalmazott nyelvészet)
                                       2. Károly Krisztina (kultúra országismeret)
                                        3. Ruttkay Veronika (irodalom)
    4. Zerkowitz Judit
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    CSMOACB.ELTE
    Fábián Eszter Mária
    nyelv
    alk.nyelv
    Marosán Lajos
     
    2.
    LIEPAAB.ELTE
    Lipécz Emese Eszter
    nyelv
    alk.nyelv
    Varga László
     
    3.
    BOJOAAB.ELTE
    Bosnyák Júlia
    nyelv
    ang.irod.
    Hordós Marianna
     
    4.
    KENOAAB.ELTE
    Kedves Nárcisz Ilona
    nyelv
    alk.nyelv
    Szécsényi Krisztina
     
    5.
    SZAOACB.ELTE
    Szalay Anikó
    nyelv
    kult.orsz.
    Nádasdy Ádám
     

    BAAPAHB.ELTE
    Balla Alexandra
    nyelv
    alk.nyelv
    Lázár A. Péter
    lemondta
    6.
    RAEPAAB.ELTE
    Rácz Emőke
    nyelv
    kult.orsz
    Lázár A. Péter
     
    7.
    CSMOACB.ELTE
    Csóka Mária
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Eitler Tamás
     
    8.
    GYJPABB.ELTE
    György Júlia
    ang.irod
    alk.nyelv
    Ruttkay Veronika
     
    9.
    KADPACB.ELTE
    Katona Dávid
    ang.irod
    nyelv.
    Ruttkay Veronika
     
    10.
    VAPPABB.ELTE
    Varga Petra
    ang.irod
    alk.nyelv
    Ruttkay Veronika
     
    11.
    FAEPABB.ELTE
    Farkas Erika
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Mark Loftus
     

    MOFPABB.ELTE
    Molnár Fruzsina
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Mark Loftus
    lemondta
    12.
    RIZOAAB.ELTE
    Sassiné Riffer Zsuzsanna Dr.
    alk.nyelv
    nyelv.
    Mark Loftus
     
     
     
     
    2010. május 22. 

     

     

     

    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 23, 9:00
    Helyszín:        R5 III/327
    Bizottság elnöke: Ferencz Győző (irodalom)
    Bizottság tagjai:        1.  Brózik Piniel Katalin (alkalmazott nyelvészet)
                                       2. James Leavey , Kimmel Magdolna(kultúra országismeret)
                                       3. Kniezsa Veronika
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    KAPPABB.ELTE
    Karáth Péter
    ang.irod
    kult.orsz
    Friedrich Judit
    lemondta
    1.
    BAAPANB.ELTE
    Baciu-Hajdú Anna Katherine
    ang.irod
    alk.nyelv
    Friedrich Judit
     
    2.
    ABAPAAB.ELTE
    Ábri Anett
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Hamish Buchan
     
    3.
    FAKPAAB.ELTE
    Fancsali Katalin
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Hamish Buchan
     
    4.
    JAEOABB.ELTE
    Jánócsik Enikő
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    James P. Leavey
     
    5.
    FAMOAAB.ELTE
    Farkas Márton
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Brózik-Piniel Katalin
     
    6.
    DOCPAAB.ELTE
    Domonkos Csenge
    ang.irod
    alk.nyelv
    Ferencz Győző
     
    7.
    GAEPADB.ELTE
    Galamb Eszter Éva
    ang.irod
    alk.nyelv
    Ferencz Győző
     
    8.
    NEIPAAB.ELTE
    Németh István
    ang.irod
    alk.nyelv
    Timár Andrea
     
    9.
    VAJOAAB.ELTE
    Varga Júlia
    ang.irod
    alk.nyelv
    Pikli Natália
     
    10.
    SBAOAAB.ELTE
    Sbarci Ana Minodora
    angol.irod
    kult.orsz
    Péter Ágnes
     
    11.
    KOAOADB.ELTE
    Koczor Anna
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    S. Ward
     
    12.
    KOLOACB.ELTE
    Kovács Luca Lídia
    am irod
    kult.orsz
    Bán Zsófia
     
    13.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    2010. május 22. 
     
     

     

    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 25, 9:00
    Helyszín:        R5 IV./423a
    Bizottság elnöke: Szalay Krisztina (irodalom)
    Bizottság tagjai:        1. Philiph Saltmarsh (kultúra országismeret)
                                       2. Csizér Kata (alkalmazott nyelvészet)
                                       3. Kádár Judit
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    NEOOAAB.ELTE
    Németh Orsolya
    ang.irod
    alk.nyelv
    Halácsy Katalin
     
    2.
    KRCPAAB.ELTE
    Krezinger Cintia
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Gall Cecilia
     
    3.
    SZMNAAT.ELTE
    Szabó Mátyás
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Gall Cecilia
     
    4.
    CSDPADB.ELTE
    Csizsinszky Dániel
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Magyarics Péter
     
    5.
    TOKOABB.ELTE
    Tóth Katinka
    ang.irod
    alk.nyelv
    Szalay Krisztina
     

    FEAPAFB.ELTE
    Fehér Adrienn
    ang.irod
    alk.nyelv
    Hargitai Márta
    Lemondta az államvizsgát
    6.
    KOVOAEB.ELTE
    Kovac Viktor
    ang.irod
    alk.nyelv
    Hargitai Márta
     
    7.
    PAAPAIB.ELTE
    Pál Andrea
    ang.irod
    alk.nyelv
    Hargitai Márta
     
    8.
    HECOAAB.ELTE
    Hevesi-Tóth Csilla
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Phil Saltmarsh
     
    9.
    KEAPAAB.ELTE
    Kelemen Andrea
    ang.irod
    alk.nyelv
    Farkas Ákos
     
     
     
     

    2010. május 22.

     
     


    BA
    ANGLISZTIKA SZAKIRÁNYOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG
     
     
     
    Időpont:          2010. Június 25, 9:00
    Helyszín:        R5 IV./443
    Bizottság elnöke: Törkenczy Miklós (nyelvészet)
    Bizottság tagjai:        1. Kimmel Magdolna  James Leavey (kultúra országismeret)
                                       2. Brózik Piniel Katalin (alkalmazott nyelvészet)
                                       3. Kniezsa Veronika
     
     
    EHA-kód
    Név
    főtárgy
    mellék tárgy
    Bíráló tanár
    Megj.
    1.
    LIZPAAB.ELTE
    Linka Zsuzsanna Tünde
    nyelv
    alk.nyelv
    Starcevic Attila
     

    SZEPAPB.ELTE
    Szakál Eszter Noémi
    nyelv
    alk.nyelv
    Starcevic Attila
    Nem adott le dolgozatot
    2.
    BIZOAAB.ELTE
    Biró Zoltán
    alk.nyelv
    kult.orsz.
    Tartsayné Németh Nóra
     
     
    GOBOAAB.ELTE
    Görög Balázs
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Tartsayné Németh Nóra
    lemondta
    3.
    KIAPAFB.ELTE
    Kiss Ágnes
    alk.nyelv
    kult.orsz
    Tartsayné Németh Nóra
     
    4.
    GAEPAFB.ELTE
    Gazdag Emma
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Kimmel Magdolna
     
    5.
    GOJOAAB.ELTE
    Görög Julianna
    nyelv
    alk.nyelv
    Törkenczy Miklós
     
    6.
    KOFPAAB.ELTE
    Kovács Fruzsina
    nyelv
    alk.nyelv
    Törkenczy Miklós
     
    7.
    VATPABB.ELTE
    Varga Tibor
    nyelv
    alk.nyelv
    Törkenczy Miklós
     
    8.
    ZIGOAAB.ELTE
    Zilahi Gábor Rudolf
    kult.orsz.
    alk.nyelv
    Frank Tibor
     
    9.
    DUBPAAB.ELTE
    Duna Boglárka
    ang.töri
    kult.orsz.
    Velich Andrea
     
     
     
     

    2010. május 22.

    Was this page helpful?
    Tag page (Edit tags)
    • No tags
    You must login to post a comment.