Was this page helpful?

English track

    Table of contents
    No headers

    Záróvizsga beosztás
     Anglisztika alapszak, anglisztika szakirány – BA képzés

    Időpont:                 2014. január 22. (szerda)        

    Helyszín:                R5 , 423a, 9:00

    Bizottság elnöke:   Kenyeres János (irodalom)

    Bizottság tagjai:    1. Illés Éva (alkalmazott nyelvészet)

    2. James Leavey (kultúra-országismeret)

    3. Lojkó Miklós (történelem)

    Külső tag:               Nagyné Lévay Andrea

    Sorszám

    Név

    Neptun-kód

    Állapot

    Főtárgy-Melléktárgy

    Bíráló tanár neve

    Index

           

    Goreczky Nóra Judit

    HD9AGI

    Aktív

    tört.-kult.orsz.

    Halácsy Katalin

     

    1.       

    Bella Gergely András

    YIIEGT

    Aktív

    tört.-kult.orsz.

    Velich Andrea

     

    2.       

    Szeifert Fruzsina Márta

    HC7II4

    Aktív

    irod.-tört.

    Ruttkay Veronika

     

    3.       

    Sáfrányos Ágnes

    KR4WHH

    Abszolvált

    kult.orsz.-tört.

    Rachel Appleby (korábban bírált)

     

    4.       

    Nagy Gergely

    JP28MU

    Aktív

    tört.-kult.orsz.

    Kenyeres János

     

    5.       

    Sinka Lea

    H7TH13

    Abszolvált

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Dóczi Brigitta (korábban bírált)

     

    6.       

    Fedák Nóra

    ZSX1LL

    Abszolvált

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Kontra Edit (korábban bírált)

     

           

    Kaisinger Zsófia

    OULFNG

    Aktív

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Károly Krisztina (korábban bírált)

     

    7.       

    Gyöngy Fanni

    EYQQPF

    Abszolvált

    alk.nyelv.-kult.orsz

    Illés Éva

     

      

    Takács Bernadett

    D8CMVV

    Aktív

    alk.nyelv.-kult.orsz

    Illés Éva (korábban bírált)

     

       

     

     

     

     

     

     

     
     

    Záróvizsga beosztás
     Anglisztika alapszak, anglisztika szakirány – BA képzés

    +1  Anglisztika MA

    Időpont:                  2014. január 22. (szerda)        

    Helyszín:                R5 , 422, 9:00

    Bizottság elnöke:   Gellért Marcell (irodalom)

    Bizottság tagjai:    1. Wein Csizér Kata (alkalmazott nyelvészet)

    2. Uwe Pohl (kultúra-országismeret)

    Külső tag:              Kádár Judit

    Sorszám

    Név

    Neptun-kód

    Állapot

    Főtárgy-Melléktárgy

    Bíráló tanár neve

    Index

          

    Nemesfalvi Adél

    V9HOHO

    Aktív

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Tankó Gyula (korábban bírált)

     

    1.       

    Garai Orsolya

    GWSWSR

    Aktív

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Brózik-Piniel Katalin

     

    2.       

    Lebeskó Edina

    IY0R5J

    Abszolvált

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Albert Ágnes

     

    3.       

    Malik Vivien

    Z058AO

    Aktív

    kult.orsz.-irod.

    Asbóth László (korábban bírált)

     

    4.       

    Kéri Zoltán

    VA2DRM

    Aktív

    irod.-kult.orsz.

    Czigányik Zsolt (korábban bírált)

     

    5.       

    Vörös Noémi Fanni

    AFU8BG

    Aktív

    irod.-kult.orsz.

    Komáromy Zsolt

     

    6.       

    Hartyáni Lilla Anna

    B6CM9O

    Aktív

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Uwe Pohl

     

    7.       

    Marcis Anita

    Q8AXLG

    Passzív

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Wein Csizér Kata

     

    8.       

    Pártay Gregory

    WDCWYK

    Aktív

    irod.-kult.orsz.

    Gellért Marcell

     

    9.   

    Völgyes Andrea Ildikó

    LZLDM1

    Aktíy

    új Ma-s hallgató, irodalmi témakör

    Kállay Géza

     

    10.   

     

     

     

     

     

     

     
     

    Záróvizsga beosztás
     Anglisztika alapszak, anglisztika szakirány – BA képzés

    Időpont:                  2014. január 22. (szerda)        

    Helyszín:                R5 , 327, 9:00

    Bizottság elnöke:   Farkas Ákos (irodalom)

    Bizottság tagjai:    1. Tartsayné Németh Nóra (alkalmazott nyelvészet)

    2. Gall Cecília (kultúra-országismeret)

    Külső tag:              Zentai Katalin

    Sorszám

    Név

    Neptun-kód

    Állapot

    Főtárgy-Melléktárgy

    Bíráló tanár neve

    Index

    1.       

    Kerek Dávid Tamás

    KSNVAE

    Abszolvált

    alk.nyelv.-nyelvészet (Starcevic Attila)

    Tarsayné Németh Nóra

     

           

    Benkő Judit

    O0MBCP

    Abszolvált

    irod.-alk.nyelv.

    Timár Andrea (korábban bírált)

     

    2.       

    Osztolykán Róbert

    SAQ6PG

    Abszolvált

    irod.-kult.orsz.

    Timár Andrea

     

    3.       

    Serfőző Kata Eszter

    EQYLDY

    Aktív

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Halápi Magdolna (korábban bírált)

     

         

    Chalhoub Emil

    V0ZMIC

    Aktív

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Philip Saltmarsh

     

       

    Judák Bence

    ZS84L5

    Aktív

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    James Leavey

     

           

    Havasi Regina

    KXMLMW

    Aktív

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Szabó Helga

     

    4.       

    Bartos Krisztina

    M3AAUC

    Aktív

    irod.-alk.nyelv.

    Farkas Ákos (korábban bírált)

     

    5.       

    Szatmári Marianna

    F0KTVW

    Aktív

    irod.-kult.orsz.

    Farkas Ákos

     

    6.   

    Bank Martina

    SHMHQU

    Abszolvált

    irod.-alk.nyelv.

    Benczik Vera (korábban bírált)

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Záróvizsga beosztás
     Anglisztika alapszak, anglisztika szakirány – BA képzés

    Időpont:                  2014. január 22. (szerda)        

    Helyszín:                R5 , 326, 9:00

    Bizottság elnöke:   Holló Dorottya (kultúra-országismeret)

    Bizottság tagjai:     1. Eitler Tamás (alkalmazott nyelvészet)

                                   2. Remport Eglantina (irodalom)

    Külső tag:               Lukács Józsefné Nádas Krisztina

    Sorszám

    Név

    Neptun-kód

    Állapot

    Főtárgy-Melléktárgy

    Bíráló tanár neve

    Index

       

    Simon Anita

    P6ZKEU

    Aktív

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Tiboldi Tímea

     

        

    Gulyás Bence Árpád

    HWUKUQ

    Aktív

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Király Zsolt

     

    1.       

    Zalánki Gábor

    OUTYKS

    Aktív

    nyelvészet-irod.

    Kiss Zoltán (Starcevic Attila)

     

         

    Bakó Ádám

    GYLJ3N

    Aktív

    alk.nyelv.-nyelvészet (Kiss Zoltán)

    Eitler Tamás (korábban bírált)

     

    2.       

    Hooshyar Mousa

    H9XQ39

     

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Eitler Tamás (korábban bírált)

     

    3.       

    Mészáros Erika

    JRC4OA

    Abszolvált

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Gall Cecília

     

    4.       

    Németh Fanni

    FPJG1I

    Abszolvált

    irod.-alk.nyelv.

    Remport Eglantina

     

    5.       

    Sándor Júlia

    DAH09O

    Passzív

    irod.-alk.nyelv.

    Remport Eglantina (korábban bírált)

     

    6.       

    Lengyel Anna Veronika

    FWKRVO

    Abszolvált

    alk.nyelv.-kult.orsz.

    Eitler Tamás

     

    7.   

    Filep Eszter

    MKUS1W

    Aktív

    kult.orsz.-alk.nyelv.

    Holló Dorottya

     

      

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Was this page helpful?
    Tag page (Edit tags)
    • No tags
    You must login to post a comment.