Was this page helpful?

English track

    Table of contents
    No headers

     

    Final Examinations begin at 9 am for ALL students

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

    ÉS

    1 MA ANGOL SZAKOS ZÁRÓVIZSGA

    Időpont:          2012. június 6. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 423a

    Bizottság elnöke: Szalay Krisztina (irodalom)

    Bizottság tagjai:        1. James Leavey (kultúra)

                                   2. Tiboldi Tímea (alkalmazott nyelvészet)

         3.Pődör Dóra (külső)

               4. (Starcevic Attila)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

    Megj.

    1.                   

    TEMPABB.ELTE

    Tévald Márton

    alk.nyelv.

    irod.

    Frank Prescott

    ismétel

    2.                   

    BAZPAAB.ELTE

    Baranyi Zsófia

    irod.

    kult.orsz.

    Farkas Ákos

    Ismétel

    3.                   

    VASNAAT.ELTE

    Varga Sándor

    irod.

    alk.nyelv.

    Gellért Marcell

    ismétel

    4.

    KOVQAEB.ELTE

    Koszovácz Vanda

    irod.

    alk.nyelv.

    Halácsy Katalin

    ismétel

    5.

    BAGPADB.ELTE

    Bakos Gábor

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Holló Dorottya

    Ismétel

     

    6.

    DRKPAAB.ELTE

    Drüszler Kitti

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Révész Judit

    ismétel

    7.

    SZVPAFB.ELTE

    Szirtes Virág

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Kimmel Magdolna

    ismétel

    8.

    SODPACB.ELTE

    Sós Dalma

    töri

    alk.nyelv

    Velich Andrea

    ismétel

     

     

    BATMBIB.ELTE

    Batmunkh Temulun

    irodalom

    kult.orsz.

    Csikós Dóra

     

    9.

    RENSABB.ELTE

    Reisler Nír

    Új MA

    Csikós Dóra

     

    10. IMVPAAB.ELTE Imre Viktória Anna Új MA Szalay Krisztina  
    11. BODMAEB.ELTE Bodonyi Dániel régi-osztatlan ANN Szalay Krisztina  

     

    2012.05.09.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 13. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 423a

    Bizottság elnöke: Kenyeres János (irodalom)

    Bizottság tagjai:        1. Phil Saltmarsh (kultúra)

                                       2. Tartsainé Németh Nóra (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Zombory Erszébet (külső)

     

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.                   

    KAFQAAB.ELTE

    Kádár Fanni

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Prescott Frank

     

    2.                   

    VAARADB.ELTE

    Varga Ádám Benjámin

    alk.nyelv.

    irod.

    Prescott Frank

     

    3.                   

    NADRACB.ELTE

    Nagy Dóra

    kult.orsz.

    alk.nyelv

    Asbóth László

     

    4.

    NARRABB.ELTE

    Nagy Réka

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Asbóth László

     

    5.

    UREQAAB.ELTE

    Urbán Edina

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Philiph Saltmarsh

     

    6.

    RAZQAAB.ELTE

    Rajna-Povázsán Zsófia

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Tartsainé Németh Nóra

     

    7.

    KOEQABB.ELTE

    Kovács Emőke

    irod.

    alk.nyelv.

    Kenyeres János

     

    8.

    NAVOABB.ELTE

    Nagy Veronika

    irod.

    alk.nyelv.

    Kenyeres János

     

    9.

    TOVQABB.ELTE

    Tóth Viktória

    irod.

    kult.orsz.

    Kenyeres János

     

    10.

    ZOZQAAB.ELTE

    Zoltán Zsófia

    irod.

    alk.nyelv.

    Kenyeres János

     

     

    2012.05.18.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 13. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 422

    Bizottság elnöke: Kállay Géza (irodalom)

    Bizottság tagjai:        1. Kimmel Magdolna (kultúra)

                                       2. Albert Ágnes (alkalmazott nyelvészet)

                                       3. Horgas Judit (külső)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.                   

    ILERAAB.ELTE

     Illés Enikő

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Kontra Edit

     

    2.                   

    TATQACB.ELTE

    Takács Tünde

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Kontra Edit

     

    .

    SZCQABB.ELTE

    Szanyi Csilla

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Frawley, Jeff

     

    3.

    NARPABB.ELTE

    Nagy Réka

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Enyedi Ágnes

     

    4.

    NYAQAAB.ELTE

    Nyuli Anna

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Dávid Gergely

     

    5.

    TOERAHB.ELTE

    Tóth-Szöllős Éva

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Kimmel Magdolna

     

    6.

    MEANACB.ELTE

    Meindly András Dániel

    irod.

    alk.nyelv.

    Kállay Géza

     

    7.

    TOANABO.ELTE

    Török Ágnes

    alk.nyelv.

    irod

    Albert Ágnes

     

    8.

    MITQAAB.ELTE

    Mitring Tímea Dominika

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Albert Ágnes

     

    9.

    LEPQAAB.ELTE

    Leipold Péter

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Albert Ágnes

     

     

    2012.05.18.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 13. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 327

    Bizottság elnöke: Holló Dorottya (kultúra)

    Bizottság tagjai:        1. Hargitai Márta (irodalom)

                                       2. Illés Éva (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Balogné Bérces Katalin (külső)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.                   

    KOKQACB.ELTE

    Kozma Klára Noémi

    irod.

    kult.orsz.

    Remport Eglantina

     

    2.                   

    VAGPABB.ELTE

    Varga Gábor

    irod.

    alk.nyelv.

    Remport Eglantina

     

    3.                   

    HESQADB.ELTE

    Heltai Sára

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Eitler Tamás

     

    4.

    PARRAAB.ELTE

    Papp Renáta

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Eitler Tamás

     

    5

    FEAPAFB.ELTE

    Fehér Adrienn

    irod.

    alk.nyelv.

    Hargitai Márta

     

    6

    GAAPACB.ELTE

    Gattyán Adrienn Zóra

    irod.

    alk.nyelv.

    Hargitai Márta

     

    7

    FRBRAAB.ELTE

    Frei Bettina Beáta

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Holló Dorottya

     

    8

    NYLQAAB.ELTE

    Nyáradi Lenke

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Holló Dorottya

     

    .

    TALQAAB.ELTE

    Tarány Lilla

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Holló Dorottya

     

    9.

    TAZQADB.ELTE

    Tállai Zsófia

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Holló Dorottya

     

     

    2012.05.18.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 13. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 448

    Bizottság elnöke: Marosán Lajos (nyelvészet)

    Bizottság tagjai:        1. Lázár Ildikó (kultúra)

                                       2. Tiboldi Tímea (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Kádár Judit (külső)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.                   

    KUMRABB.ELTE

    Kucsera Márton

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Newson Mark

     

    .                   

    KOAQADB.ELTE

    Kovács Ágota

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Medgyes Péter

     

    2.                   

    GAEQABB.ELTE

    Galambos Éva

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Szabó Éva

     

    3.

    VAORAAB.ELTE

    Vadócz Orsolya

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Lázár Ildikó

     

    4.

    KOPRAAB.ELTE

    Kovács Péter

    töri (Am)

    alk.nyelv.

    Lojkó Miklós

     

    5.

    TOARAGB.ELTE

    Tőzsér Áron

    töri

    kult.orsz

    Lojkó Miklós

     

    6.

    KVERAAB.ELTE

    Kvesztár Emese

    alk.nyelv.

    Töri (Lojkó)

    Tiboldi Tímea

     

    7.

    JURRABB.ELTE

    Juhász Réka

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Tiboldi Tímea

     

    8.

    ASGQAAB.ELTE

    Ásványi Gergely

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Tiboldi Tímea

     

    9.

    LEOQAAB.ELTE

    Létai Olga Zuzsanna

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Marosán Lajos

     

     

    2012.05.18.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 13. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 450

    Bizottság elnöke: Varga László (nyelvészet)

    Bizottság tagjai:        1.  Károly Krisztina (kultúra)

                                       2.  Csizér Kata (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Gellért Marcell (irodalom)

    4.

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.                   

    VAIQAAA.ELTE

    Várady Ildikó Eszter

    irod.

    kult.orsz.

    Halácsy Katalin

     

    2.                   

    BONQABB.ELTE

    Boglyasovszky Nóra

    irod.

    kult.orsz.

    Czigányik Zsolt

     

    3.                   

    HOEPAAB.ELTE

    Horgosi Emese

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Csizér Kata

     

    4.

    REERABB.ELTE

    Rédey Eszter Júlia

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Csizér Kata

     

     

    DAVPABB.ELTE

    Dán Violetta Ibolya

    irod.

    alk.nyelv.

    Takács Ferenc

     

    5.

    KIERAAB.ELTE

    Kiss Erzsébet

    irod.

    alk.nyelv.

    Péteri Éva

     

     

    MONPABB.ELTE

    Monzi Norina

    irod

    alk.nyelv.

    Csikós Dóra

     

    6.

    STSQAAB.ELTE

    Stefanecz Szilvia

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Varga László

     

    7.

    NYAOABB.ELTE

    Nyerges Andrea

    irod.

    alk.nyelv.

    Gellért Marcell

     

    8.

    VAZRACB.ELTE

    Varga Zita

    irod.

    alk.nyelv.

    Gellért Marcell

     
    9.

    LEASABB.ELTE

    Lehel Anna ÚJ MA   Gellért Marcell  

     

    2012.05.18.

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 13. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 326

    Bizottság elnöke: Szigetvári Péter (nyelvészet)

    Bizottság tagjai:        1.  Uwe Pohl (kultúra)

                                       2.  Tankó Gyula (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Martin Baker (külső)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.                   

    KOVQACB.ELTE

    Kovács Viktória

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Szesztay Margit

     

    2.                   

    JEARABB.ELTE

    Jelinek Adrienn Mónika

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Szesztay Margit

     

    3.                   

    LIAQAAB.ELTE

    Ligetkuti Amanda

    alk.nyelv.

    nyelv.

    Takacs Julius

     

    .

    FEDQABB.ELTE

    Fehér Diána Mirtill

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Takacs Julius

     

    4

    MADQABB.ELTE

    Majoros Dániel

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Takacs Julius

     

    5

    KODRADB.ELTE

    Kovács Diána

    irod.

    alk.nyelv.

    Farkas Ákos

     

    6

    BARQACB.ELTE

    Bartus Réka

    alk.nyelv.

    nyelv.

    Prescott Frank

     

    7

    VAMRAEB.ELTE

    Varga Máté Imre

    alk.nyelv.

    nyelv.

    Prescott Frank

     

    8

    NAFQABB.ELTE

    Nagy Flóra Ilka

    alk.nyelv.

    nyelv.

    Tankó Gyula

     

    9.

    VALRAAB.ELTE

    Varga Laura

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Szigetvári Péter

     

     

    2012.05.18.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 20. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 327

    Bizottság elnöke: Törkenczy Miklós (nyelvészet)

    Bizottság tagjai:        1.  Péteri Éva (irodalom)

                                       2.  Csizér Kata (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Kádár Judit (külső)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.        

    RADRABB.ELTE

    Radnai Dea

    irod.

    alk.nyelv.

    Timár Andrea

     

    2.        

    PIKRACB.ELTE

    Pintér Karina

    irod.

    alk.nyelv.

    Timár Andrea

     

    .        

    SZAQANB.ELTE

    Szlobodnyik Alexandra

    irod.

    alk.nyelv.

    Timár Andrea

     

    3.

    TOVRAAB.ELTE

    Tomacsek Vivien

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Lázár A. Péter

     

    4

    MOANABB.ELTE

    Moór Anna Katalin

    alk.nyelv.

    nyelv.

    Eitler Tamás

     

    5.

    TANQAEB.ELTE

    Tala Nóra

    alk.nyelv.

    nyelv.

    Takacs Julius

     

    6.

    JADRABB.ELTE

    Jakab Dorottya Krisztina

    irod.

    alk.nyelv.

    Péteri Éva

     

    7.

    SZKRAEB.ELTE

    Szabó Karolina Eszter

    irod.

    alk.nyelv.

    Péteri Éva

     

    8.

    ARZOAAT.ELTE

    Arany Zsófia

    alk.nyelv.

    nyelv.

    Csizér Kata

     

    -

    DENQAAB.ELTE

    Dékány Norbert

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Törkenczy Miklós

     

    9.

    KOMQADB.ELTE

    Koroknay Márton László

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Törkenczy Miklós

     

     

    2012.05.18.

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 20. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 423a

    Bizottság elnöke: Szalay Krisztina (irodalom)

    Bizottság tagjai:        1.  James Leavey (kultúra)

                                       2.  Illés Éva (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Perényi Erzsébet (külső)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.                   

    VAARABB.ELTE

    Varga Anikó

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Révész Judit

     

    2.                   

    STDRAAB.ELTE

    Sturm Dániel

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Révész Judit

     

    3.                   

    VEZQAAB.ELTE

    Vezsenyi Zoltán 

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    James Leavey

     

    4.

    JURRAAB.ELTE

    Juhász Réka Zita

    irod.

    alk.nyelv.

    Szalay Krisztina

     

    5

    NIDRAAB.ELTE

    Nikolics Dávid

    irod.

    alk.nyelv.

    Szalay Krisztina

     

    6

    KEEQABB.ELTE

    Kelemen Eszter

    alk.nyelv.

    irod.

    Illés Éva

     

    7

    KOEQAEB.ELTE

    Kocsonya Eszter

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Illés Éva

     

    8

    BOBQAAB.ELTE

    Bodó Bence Levente

    irod.

    alk.nyelv.

    Timár Andrea

     

    9

    BOLRABB.ELTE

    Börzsei Linda Kata

    irod.

    kult.orsz.

    Timár Andrea

     

     

    ORFQABB.ELTE

    Orbán Fanni Katalin

    irod.

    kult.orsz.

    Timár Andrea

     

     

     

    2012.05.18.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 20. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 422

    Bizottság elnöke: Farkas Ákos (irodalom)

    Bizottság tagjai:        1.  Gall Cecília (kultúra)

                                       2.  Dóczi Brigitta (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Martin Baker (külső)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.                   

    HOJQABB.ELTE

    Horváth Julianna

    irod.

    Töri (Velich Andrea)

    Takács Ferenc

     

    2.                   

    FALRABB.ELTE

    Farkas Luca

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Brózik-Piniel Katalin

     

                     

    NEAQACB.ELTE

    Nemes-Nagy Ádám

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Brózik-Piniel Katalin

     

     

    CSARAFB.ELTE

    Csóka Ágnes

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Philiph Saltmarsh

     

    3.

    GRJRAAB.ELTE

    Gráf Judit

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Christopher Ryan

     

    4.

    WIZRAAB.ELTE

    Wittmann Zita

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Christopher Ryan

     

    5.

    BEKQAAB.ELTE

    Belány Krisztina

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Trebits Anna

     

    6.

    NAERADB.ELTE

    Nagy Evelin

    kult.orsz.

    alk.nyelv

    Trebits Anna

     

    7.

    VABRAAB.ELTE

    Varga Brigitta

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Dóczi Brigitta

     

    8.

    MOJQAAB.ELTE

    Morován Júlia

    irod.

    alk.nyelv.

    Farkas Ákos

     
    9. SZCQABB.ELTE Szanyi Csilla alk.nyelv kult.orsz Frawley, Jeff  

     

    2012.05.18.

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 20. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 326

    Bizottság elnöke: Ferencz Győző (irodalom)

    Bizottság tagjai:        1.  Kimmel Magdolna (kultúra)

                                       2.  Albert Ágnes (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Zentai Katalin (külső)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.                   

    PEAQABB.ELTE

    Pereszlényi Anna

    irod.

    kult.orsz.

    Csikós Dóra

     

    2.                   

    SZNQABB.ELTE

    Szita Nikolett

    irod.

    alk.nyelv.

    Czigányik Zsolt

     

    3.                   

    BEBRABB.ELTE

    Berényi Bernadett Márta

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Asbóth László

     

    4.

    KIDQAAB.ELTE

    Kiss Dorottya

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Dávid Gergely

     

    5

    SZJRAGB.ELTE

    Szeidl Judit

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Major Éva

     

    6

    SZOQABB.ELTE

    Szklenár Otilia Nóra

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Szabó Éva

     

    7

    megpaab.elte

    Menyhárt Gábor

    irod

    kult.orsz.

    Komáromy Zsolt

     

    8

    SZEQAHB.ELTE

    Szécsényi Erzsébet

    irod.

    alk.nyelv.

    Komáromy Zsolt

     

    9

    CSCRAAB.ELTE

    Csiffáriová Csilla

    irod.

    alk.nyelv.

    Ferencz Győző

     

    10.

    KIKRAAB.ELTE

    Kiss Kristóf

    irod.

    alk.nyelv.

    Ferencz Győző

     

     

    2012.05.18.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

    ÉS

    MA ANGOL SZAKOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 27. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 450

    Bizottság elnöke: Halácsy Katalin (irodalom)

    Bizottság tagjai:        1.  Kimmel Magdolna (kultúra)

                                       2.  Tartsainé Németh Nóra (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Tricskó Erika (külső)

                                       

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.

     

    BEERACB.ELTE
    Beleznai Eszter

    irod.

    alk.nyelv.

    Péteri Éva

     
    2. BEZRAAB.ELTE Beke Zsolt irod. alk.nyelv. Halácsy Katalin  
    3. BIZOAAB.ELTE Biró Zoltán Új MA Holló Dorottya  

                     

    SZJRAJB.ELTE

    Szakáll Janina

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Gall Cecília

     

    4.                   

    BECRAAB.ELTE

    Berger Csaba

    alk.nyelv.

    Töri (Velich Andrea)

    Tartsainé Németh Nóra

     

    5.

    THTRAAB.ELTE

    Theklesz Tamás György

    irod.

    kult.orsz.

    Czigányik Zsolt

     

    .

    TOAQAJB.ELTE

    Tóth Ágnes

    irod.

    alk.nyelv.

    Czigányik Zsolt

     

    6.

    VAHQAAB.ELTE

    Varga Helka Lúcia

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Tartsainé Németh Nóra

     

    7.

    HALPAAB.ELTE

    Hajba László

    alk.nyelv.

    irod.

    Tartsainé Németh Nóra

     

    8.

    CSAQACB.ELTE

    Csőke Annamária

    irod.

    alk.nyelv.

    Halácsy Katalin

     

    9.

    DIRRAAB.ELTE

    Divéki Rita

    irod.

    alk.nyelv.

    Halácsy Katalin

     

     

    2012.05.18.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 27. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 422

    Bizottság elnöke: Ferencz Győző (irodalom)

    Bizottság tagjai:        1.  Lázár Ildikó (kultúra)

                                       2.  Frank Prescott (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Gárdainé Oláh Anna (külső)

                   

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     
    1. DIARABB.ELTE Hegedűs-Diószegi Andrea alk.nyelv. irod. Eitler Tamás  

    2.     

    SZEPAEB.ELTE

    Szabo Eva

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Tankó Gyula

     

    3.    

    BEEQABB.ELTE

    Bertók-Varga Erika

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Kálmos Borbála

     

    4.     

    SZARABB.ELTE

    Szurics Annamária

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Kálmos Borbála

     

    5.       

    KOAPAJB.ELTE

    Korsós Attila

    irod.

    kult.orsz.

    Ruttkay Veronika

     

       

    SZAQACB.ELTE

    Szép Attila

    alk.nyelv.

    irod.

    Szabó Helga

     

    6.      

    ZSCQAAB.ELTE

    Zsikla Csaba József

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Szabó Helga

     

    7.        

    Homraeb.Elte

    Hooshyar.Mousa

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Eitler Tamás

     

    8.        

    MIERACB.ELTE

    Miklós Éva

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Lázár Ildikó

     

    9.    

    NAERACB.ELTE

    Nagy Edina

    irod.

    alk.nyelv.

    Ferencz Győző

     

    10.    

    ZSZQAAB.ELTE

    Zsakovszky Zsuzsanna Ilona

    irod.

    alk.nyelv.

    Ferencz Győző

     

     

    2012.05.18.

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

    ÉS

    MA ANGOL SZAKOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 27. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 423a

    Bizottság elnöke: Takács Ferenc (irodalom)

    Bizottság tagjai:        1.  Remport Eglantina (irodalom)

                                       2.  Illés Éva (alkalmazott nyelvészet)

                                       3.  Zentai Katalin (külső)

                   

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.        

    LEJSAAB.ELTE

    Lehel Judit

    Új MA

    Kenyeres János

     

    2.        

    KIKPACT.ELTE

    Kindert Kata Lívia

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Newson Mark

     

    3.        

    SCLRAAB.ELTE

    Schmidt Lili Sára

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Lázár A. Péter

     

          

    BAMQACB.ELTE

    Bank Martina

    irod.

    alk.nyelv.

    Benczik Vera

     

    4.        

    VAANAFT.ELTE

    Varga Attila

    irod.

    alk.nyelv.

    Csikós Dóra

     

    5.        

    TUBQAAB.ELTE

    Turai Bernadette

    irod.

    alk.nyelv.

    Hargitai Márta

     

    6.        

    BELRABB.ELTE

    Bede Lili

    irod.

    alk.nyelv.

    Szalay Krisztina

     

    7.        

    BOARAFB.ELTE

    Boór Andrea

    irod.

    alk.nyelv.

    Remport Eglantina

     

    8.        

    VEDRAAB.ELTE

    Vecsernyés Dóra

    irod.

    alk.nyelv.

    Remport Eglantina

     

    9.    

    TOLRAAB.ELTE

    Tóth László

    irod.

    alk.nyelv.

    Takács Ferenc

     

       

    VARRACB.ELTE

    Valkai Réka

    irod.

    alk.nyelv.

    Takács Ferenc

     
    10. DAVPABB.ELTE Dán Violetta Ibolya irod alk.nyelv. Takács Ferenc  

     

    2012.05.18.

     

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

    ÉS

    MA ANGOL SZAKOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 27. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 326

    Bizottság elnöke: Szigetvári Péter (nyelvészet)

    Bizottság tagjai:        1.  Rachel Appleby (kultúra)

                                       2.  Tiboldi Tímea (alkalmazott nyelvészet)

                                       3. Komáromy Zsolt (irodalom)

                                       3.  Martin Baker (külső)

                   

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.        

    PILSAAB.ELTE

    Pikler Levente

    Új MA

    Lojkó Miklós

     

    2.        

    SZARAGB.ELTE

    Szuromi András

    töri

    alk.nyelv.

    Lojkó Miklós

     

    3.        

    szzqacb.elte

    Podoba-Szalai Zsolt

    töri

    kult.orsz.

    Lojkó Miklós

     

    4.        

    SAAQAAB.ELTE

    Sáfrányos Ágnes

    kult.orsz.

    Töri (Lojkó Miklós)

    Rachel Appleby

     

    5.        

    KIJRAAB.ELTE

    Kiss Júlia

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Kiss Zoltán

     

    6.        

    NYTQAAB.ELTE

    Nyitrai Tamás

    alk.nyelv.

    irod.

    Tiboldi Tímea

     

    7.        

    FOBRACB.ELTE

    Forgó Barbara Renáta

    irod.

    alk.nyelv.

    Komáromy Zsolt

     

    8.        

    WEERAAB.ELTE

    Weisenburger Éva

    irod.

    alk.nyelv.

    Komáromy Zsolt

     

    9.        

    SIPRABB.ELTE

    Simon Péter

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Tiboldi Tímea

     

    9.    

    Vozqabb.ELTE

    Vörös Zsuzsanna

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Rachel Appleby

     

    10.    

    JUIQAAB.ELTE

    Juric Igor

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Szigetvári Péter

     
    11. DENQAAB.ELTE Dékány Norbert nyelv. alk.nyelv. Törkenczy Miklós  

     

    2012.05.18.

    ANGLISZTIKA ALAPSZAKOS BÖLCSÉSZ (angol szakirány) ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

    ÉS

    MA ANGOL SZAKOS ZÁRÓVIZSGA-BIZOTTSÁG

     

    Időpont:          2012. június 27. (szerda), 9:00

    Helyszín:        R5 327

    Bizottság elnöke: Uwe Pohl (kultúra)

    Bizottság tagjai:        1.  Starcevic Attila (nyelvészet)

                                       2.  Dóczi Brigitta (alkalmazott nyelvészet)

                                       3. H. Gődény Judit (külső)

                   

    EHA-kód

    Név

    főtárgy

    mellék tárgy

    Bíráló tanár

     

    1.        

    POOPAAB.ELTE

    Pock Orsolya

    Új MA

    Nádasdy Ádám

     

    2.        

    LEBQAAB.ELTE

    Lengyel Bálint

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Frawley, Jeff

     

    3.        

    TEARABB.ELTE

    Teravainen Anne

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Frawley, Jeff

     

           

    BENQABB.ELTE

    Beck Nikolett

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Enyedi Ágnes

     

    4.        

    kigracb.elte

    Kiss Gábor

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Starcevic Attila

     

    5.        

    SZTRAGB.ELTE.EHA

    Szalay Tünde Orsolya

    nyelv.

    alk.nyelv.

    Starcevic Attila

     

    6.        

    KAARAGB.ELTE

    Kassovicz Artúr Gergely

    alk.nyelv.

    nyelv.

    Dóczi Brigitta

     

    7.        

    NAOPAAB.ELTE

    Nagy Orsolya

    alk.nyelv.

    kult.orsz.

    Dóczi Brigitta

     

    8.        

    BAGRAAB.ELTE

    Bándi Gábor András

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Uwe, Pohl

     

    9.    

    SLARAAB.ELTE

    Slezák Adél Réka

    kult.orsz.

    alk.nyelv.

    Uwe, Pohl

     
    10. BATMBIB.ELTE Batmunkh Temulun irodalom kult.orsz. Csikós Dóra  

     

    2012.05.18.

    Was this page helpful?
    Tag page (Edit tags)
    • No tags
    You must login to post a comment.